KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Innowacyjność w klastrach

"Innowacyjność w sieciach przedsiębiorstw informatycznych"

Jerzy Wawro - specjalista ds. klasteringu przygotował raport zatytułowany "Innowacyjność w sieciach przedsiębiorstw informatycznych", który rozpoczyna cykl Raportów Wschodniego Klastra IT.

 

Niniejszy raport powstał z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach informatycznych, pragnących zwiększyć swój potencjał poprzez budowę klastrów gospodarczych. W raporcie zawarto szereg informacji natury ogólnej, ale starano się je przedstawić w z perspektywy drobnych podmiotów informatycznych, uwypuklając informacje które mogą być dla nich  istotne.

Poprzez internet mamy swobodny dostęp do bardzo wielu informacji dotyczących innowacyjności. Ich samodzielna ocena może być trudna i pracochłonna. Dlatego w raporcie nie brak subiektywnych ocen autora. Wydaje się że nawet jeśli są to czasem tezy dyskusyjne, łatwiej jest wyrobić sobie opinię poprzez polemikę, niż poprzez samodzielne próby przełożenia suchej wiedzy na rzeczywistość.

 

Pełna treść tego raportu zamieszczona została w załączniku.

Pliki do pobrania

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013