KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Ideo po raz drugi w rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE

31-10-2012

Ideo drugi rok z rzędu znalazło się w rankingu najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej. Tegoroczna 13. edycja rankingu „Deloitte Technology Fast 50 CE” skupiła aż 36 przedsiębiorstw z Polski.

 

Warto dodać, że w kategorii "Wschodzące Gwiazdy" znalazła się jeszcze jedna firma z Rzeszowa - członek Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej - Fabryka e-biznesu.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 CE identyfikuje firmy technologicznie innowacyjne na podstawie tempa wzrostu rocznych przychodów operacyjnych. W tym programie mogą uczestniczyć firmy z 17 krajów Europy Środkowej: Polski, Czech, Łotwy, Estonii, Bułgarii, Węgier, Rumunii, Serbii, Słowacji, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Słowenii, Albanii, Macedonii, Mołdawii, Czarnogóry i Litwy.
Firma Ideo Sp. z o.o. dzięki utrzymaniu wysokiej dynamiki rozwoju ponownie znalazła się w zestawieniu i została sklasyfikowana na 38 pozycji. Potwierdza to słuszność decyzji podejmowanych przez zarząd w zakresie kierunków rozwoju spółki.

W ostatnim czasie rozszerzyliśmy naszą ofertę między innymi o aplikacje mobilne, działania w mediach społecznościowych oraz platformę e-learningową. Zostaliśmy również partnerem firmy Sitecore, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania internetowe. Wszelkie decyzje biznesowe mają na celu zwiększanie naszego potencjału i jeszcze lepszej obsługi klientów. Patrząc na osiągane wyniki i tego typu wyróżnienia widzimy, że idziemy w dobrym kierunku.” - mówi Arkadiusz Michno, prezes zarządu Ideo Sp. z o.o.

 

Pełen ranking można znaleźć pod adresem: http://www.deloitte.com/view/pl_PL/pl/dla-prasy/Raporty/668b36772189a310VgnVCM3000003456f70aRCRD.htm

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013