KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

BMM inspiruje!

17-12-2012

Firma BMM Sp. z o.o. po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów regionalnej – podkarpackiej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”. Kapituła konkursu przyznając BMM nagrodę w nowej kategorii „Inspirująca firma”, doceniła zaangażowanie w tworzenie i wdrażanie innowacyjnych a zarazem inspirujących rozwiązań ICT, pozwalających osiągnąć wymierne korzyści biznesowe.

 
Zdobywców tytułu Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju 2012 – z województwa podkarpackiego – poznaliśmy podczas seminarium „Innowacje bliżej nas”, które 12 grudnia 2012 roku odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie. Wyróżnionych zostało w sumie 15 firm, samorządów i fundacji z Podkarpacia. Sukces BMM jest tym cenniejszy, że nagrody w kategorii „Inspirująca firma” rozdano po raz pierwszy w historii konkursu.

 

- Potencjał innowacyjny firm tego regionu jest naprawdę duży. Liczba zgłoszeń, świetne pomysły oraz wysoka ocena wniosków pokazują, że Podkarpacie, doskonale realizuje przyjętą regionalną strategię innowacji - podkreślił Krzysztof Duchnowski, Prezes Fundacji Innowacji i Rozwoju, organizator konkursu.

 

Firma BMM już po raz trzeci została laureatem konkursu. W poprzednich edycjach firmę wyróżniono w kategorii „Innowacyjna usługa” za „Benchmarking Jednostek Ochrony Zdrowia” (2010) oraz „Akademię nowoczesnego menedżera i specjalisty HR” (2011).  

 

- Nagroda w kategorii „Inspirująca firma” potwierdza w pewien sposób zasadność przyjętej przez BMM strategii rozwoju. Jest Nam niezwykle miło, że realizowane przez Nas projekty, nieprzeciętny sposób ich realizacji a przede wszystkim nieustanne doskonalenie procesów wewnętrznych zostały uznane za innowacyjną inspirację i spotkały się z uznaniem Kapituły Konkursu – powiedział Jacek Wach, Kierownik Działu Marketingu BMM Sp. z o.o.

Ideą konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”, którego już V jubileuszowa edycja przeprowadzona została w 2012 roku jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym.

- W ramach naszego konkursu identyfikujemy i promujemy innowacje na różnych poziomach skomplikowania i zaawansowania. Innowacje to nie są tylko przełomowe rozwiązania technologiczne na świecie, wynalazek nowego urządzenia czy nowa metoda technologiczna. W ramach konkursu zajmujemy się również innowacjami na poziomie krajowym, branżowym i regionalnym. - opisuje Krzysztof Duchnowski.


Konkurs jest przedsięwzięciem o zasięgu ogólnokrajowym i ma charakter otwarty. Jego uczestnikami mogą być zarówno przedsiębiorcy, jak i gminy, organizacje oraz inne podmioty. Firmy biorące udział w konkursie mogą ubiegać się o tytuł w następujących kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjny projekt unijny, Inspirująca firma oraz Dynamicznie rozwijająca się firma.

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013