KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Blisko 40 firm w Klastrze IT!

11-06-2013

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o., International Trade Technologies, Moonbite - Technologie Internetowe i TNT Business – to nowi członkowie Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej. Tym samym zrzesza on już blisko 40 podmiotów z branży ICT, z województwa podkarpackiego oraz innych województw Polski Wschodniej.

 

Zainteresowanie klasteringiem w Polsce stale rośnie. Tego typu inicjatywy, powstają jak grzyby po deszczu niezależnie od regionu czy branży w jakiej działają. Rośnie także liczba firm zainteresowanych taką formą współpracy. Podmioty, które dotychczas sceptycznie odnosiły się do idei klastrów nie tylko doceniają sens funkcjonowania takich przedsięwzięć, ale decydują się do przyłączenia się do nich.

 

Jakie firmy mogą przystąpić do Klastra?


Do inicjatywy mogą wstąpić wszystkie firmy prowadzące działalność w branży IT na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego.
 

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013