KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

W dniach 17-19.10.2013r. uczestniczyliśmy w Targach Inno-Tech Expo

22-10-2013

W dniach 17-19.10.2013r. uczestniczyliśmy w Targach Inno-Tech Expo. Mieliśmy możliwość kontaktu biznesowego z wieloma innowacyjnymi firmami oraz dotarcia ze swoją ofertą do licznej grupy zwiedzających, zainteresowanych nowymi technologiami.

Obszary tematyczne, które zostały poruszone na targach w Kielcach to m.in.: badania i rozwój, biznes w IT.

Pierwszego dnia targów odbył się Demo Day w trakcie którego przed inwestorami prezentowały się startupy. Ich celem było nawiązanie relacji, które sprzyjać będą dalszemu rozwojowi (powstających, innowacyjnych) projektów. Na zakończenie pierwszego dnia targów Inno-Tech Expo odbył się barcamp KielceCom Future Tech, gdzie zaproszeni prelegenci opowiadali o technologiach przyszłości. Wystąpienia stanowiły dodatkową platformę wymiany wiedzy i opinii w zakresie innowacji oraz rozwoju technologicznego.

Drugi i trzeci dzień targów, obfitował w tematyczne konferencje wraz z pokazami przygotowanymi przez ich organizatorów jak również przez obecnych wystawców.
 

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013