KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Konferencja „Współpraca nauki i biznesu kluczem do rozwoju gospodarczego"

05-12-2013

Co jest kluczowym czynnikiem osiągnięcia przewagi konkurencyjnej? Jak dołączyć do grona innowacyjnych liderów światowej gospodarki? Jak wykorzystać posiadane zasoby intelektualne, by stać się przedsiębiorstwem sukcesu nie tylko w regionie, w kraju, ale również na arenie międzynarodowej? Jaka jest recepta na znaczący rozwój dla polskich firm? Na te i inne pytania udzielą odpowiedzi prelegenci konferencji "Współpraca nauki i biznesu kluzem do rozwoju gospodarczego"

 

Keynote speakerami  konferencji będą:  Profesor Piotr Moncarz, Profesor Stanford University, utalentowany  menedżer i wiceprezes korporacji Exponent notowanej na NASDAQ oraz Jerzy Orkiszewski  - wynalazca i założyciel spółki Cutera notowanej na NASDAQ, Prezes US-Polish Trade Council.

Konferencja odbędzie się w dniu 13 grudnia 2013 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przy ul. Sucharskiego 2.

 

Formularz rejestracji dostępny jest pod adresem:

 

http://imprezy.wsiz.pl/konferencja/

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013