KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Seminarium e-commerce na Uniwersytecie Rzeszowskim

21-02-2014

Już 5 marca 2014 odbędzie się na Uniwersytecie Rzeszowskim otwarte seminarium poświęcone problematyce e-commerce.
Handel elektroniczny jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Internetowa rewolucja pokonuje kolejne bariery w przekonaniu użytkowników sieci do zawierania transakcji na odległość. Wraz ze wzrostem obrotów sklepów internetowych, przybywa rozwiązań po które mogą sięgać firmy rozpoczynające działalność handlową w Internecie. O tym jak tego dokonać, unikając błędów i optymalnie wykorzystując dostępne możliwości, mówić będą prelegenci podczas otwartego seminarium pt. „Rozwój e-commerce – perspektywy dla Podkarpacia”. Zaproszeni eksperci, reprezentujący firmę Ideo z Rzeszowa,  wsparci wiedzą i doświadczeniem wykładowców  z Uniwersytetu Rzeszowskiego, omawiać będą kierunki rozwoju handlu elektronicznego oraz wskazywać optymalne rozwiązania praktyczne. W trakcie zaplanowanej debaty poruszane będą również kwestie szans dla Podkarpacia, jako regionu funkcjonowania firm inwestujących w rozwiązania e-commerce.


Organizatorem seminarium jest Koło Naukowe Liderzy Biznesu, funkcjonujące na Wydziale Ekonomii Rzeszowskiego Uniwersytetu we współpracy z firmą Ideo, działającej na rynku usług i technologii internetowych. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny, pod warunkiem wcześniejszego zarejestrowania się za pośrednictwem strony www.knlb.pl/seminarium (liczba miejsc ograniczona). Spotkanie odbędzie się 5 marca 2014 r. w Auli Wydziału Ekonomii UR w Rzeszowie przy ul. Ćwiklińskiej 2. Prezentacje ekspertów podsumowane zostaną debatą z udziałem publiczności, podczas której będzie można zadać pytania i włączyć się do dyskusji na temat perspektyw rozwoju handlu elektronicznego w woj. podkarpackim. Początek o godz. 10.00. Szczegółowy program na stronie organizatora www.knlb.pl/seminarium.
 

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013