KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Warsztaty marketingowe z wiedzą praktyczną

14-03-2014

Zajmujesz się marketingiem? A może budujesz własny biznes? Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się  jak zaplanować i prowadzić kampanię marketingową to właśnie znalazłeś odpowiedź. Warsztaty organizowane w ramach Innowacji Marketingowych są miejscem gdzie zdobędziesz i usystematyzujesz swoją wiedzę oraz nawiążesz kontakty z praktykami komunikacji marketingowej.

 

I edycja warsztatów jest elementem szerszego projektu „Innowacje Marketingowe”. Tematem przewodnim pierwszego spotkania z cyklu będzie “Nowoczesna promocja marek w ujęciu strategicznym”. Warsztaty odbędą się w dniach 10 i 11 kwietnia w godzinach 9-16 w nowoczesnych salach konferencyjnych Hotelu Rzeszów.

 


Praktyczny wydźwięk szkolenia skoncentrowanego wokół strategicznych aspektów promocji oraz doświadczona kadra mająca za sobą dziesiątki kampanii są niewątpliwą siłą i zaletą warsztatów. Szerzenie świadomości istnienia nowoczesnego marketingu i potencjału jego wykorzystania skłoniło nas do zwrócenia uwagi właścicieli, prezesów oraz osób z działów marketingu i PR podkarpackich firm na konieczność rozwoju i adaptacji innowacyjnych rozwiązań w swoich biznesach. Naświetlając filozofię współczesnej komunikacji marketingowej oraz propagując wiedzę z tej bogatej dziedziny chcemy przyczynić się do poprawy znajomości narzędzi i realiów promocji na Podkarpaciu, jak również na terenie całego kraju.  


Szkolenia pomogą uczestnikom w zdobyciu praktycznej wiedzy i wymianie doświadczeń z osobami, które na co dzień  zajmują się promocją firm. Dzięki ćwiczeniom i warsztatowemu charakterowi szkolenia znacząco zwiększy się świadomość odbiorców z zakresu optymalnego doboru narzędzi promocji. Przedstawiona metodologia budowy strategii oraz pomiaru efektywności działań marketingowych pozwoli przedstawicielom firm zmienić perspektywę w ocenie i planowaniu przyszłych działań. Mamy nadzieję, że wiedza uzyskana w trakcie warsztatów znacząco ułatwi projektowanie odpowiednie dobieranie narzędzi promocji i osiąganie wyznaczonych celów biznesowych.


Cena warsztatów za 2 dniowe szkolenie wynosi tylko 360 zł netto, a to nie wszystko. Na hasło FEB2014 mamy dla Was 20% zniżki.


Wszystkich zainteresowanych rejestracją lub szczegółami wydarzenia odsyłamy na stronę  warsztatów http://innowacjemarketingowe.pl/

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013