KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Podkarpacka Akademia Klasteringu

05-06-2014

4 czerwca 2014 zakończyła się Podkarpacka Akademia Klasteringu zorganizowana przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie trwało dwa dni i składało się z konferencji oraz warsztatów prowadzonych w języku angielskim. Nasz Klaster Informatyczny był jednym z uczestników.

 

Celem tego wydarzenia była promocja najbardziej zaawansowanego programu doskonalenia wiedzy o klastrach i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw, opracowanego przez European Foundation for Cluster Excellence i zatwierdzonego przez Komisją Europejską w ramach Europejskiej Inicjatywy Doskonalenia Klastrów. Warsztaty prowadzili uznani, światowi eksperci do spraw klasteringu: Reza Zadeh i Gloria Ferrer z European Foundation for Cluster Excellence oraz prof. Zbigniew Bochniarz z University of Washington.

Podkarpacka Akademia Klasteringu została objęta patronatem honorowym przez Ministra Gospodarki – Janusza Piechocińskiego oraz przez Parlamentarny Zespół ds. Polityki Klastrowej.

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013