KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Infinite liderem rankingu Gazele Biznesu 2014 na Lubelszczyźnie

20-01-2015

Firma informatyczna Infinite zdobyła pierwsze miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2014 w województwie lubelskim, tym samym otrzymując tytuł najdynamiczniej rozwijającego się przedsiębiorstwa w regionie. W skali całego kraju spółka uplasowała się na 29. miejscu. Infinite znalazło się w zaszczytnym gronie Gazel już czwarty rok z rzędu.


Pierwsze miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2014 to rezultat konsekwentnej i przemyślanej strategii spółki IT. Jak brzmi przepis na sukces w wydaniu Infinite? Przede wszystkim innowacyjność, orientacja na potrzeby klienta oraz najwyższa jakość świadczonych usług. Poprzez systematyczną, wnikliwą analizę rynku i zmian, jakie na nim zachodzą, Infinite tworzy rozwiązania, które stanowią odpowiedź na bieżące potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców, co przełożyło się na sukces rynkowy spółki.


Od samego początku marka Infinite IT Solutions była i jest związana z nowoczesnymi technologiami, dzięki którym klienci firmy – małe, średnie i duże przedsiębiorstwa – mogą automatyzować i optymalizować kluczowe procesy biznesowe. Dotychczas rozwiązania Infinite znalazły szerokie zastosowanie w takich branżach, jak: FMCG, motoryzacja, przemysł ciężki, logistyka, SHE, DIY. Wiodący obszar działalności Infinite stanowią systemy EDI, umożliwiające wymianę i archiwizację dokumentów w formie elektronicznej oraz rozwiązania klasy SFA, wspierające pracę mobilnych zespołów sprzedażowych. W roku 2014 do portfolio firmy dołączył innowacyjny system Infinite AIR, bazujący na technologii mikrolokalizacji. Mikrolokalizacja ma ogromny potencjał w różnych sektorach rynku, mowa tu w szczególności o handlu. Narzędzie wspiera sieci czy galerie handlowe w działaniach sprzedażowych poprzez spersonalizowany dobór narzędzi promocyjnych oraz dedykowane oferty.


Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, który odbywa się nieprzerwanie od 2000 roku. Jego autorem jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która weryfikuje dane finansowe zgłoszonych przedsiębiorstw. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która na przestrzeni trzech lat poprzedzających ranking odnotowuje wzrost przychodów ze sprzedaży.

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013