KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Prezentacja branży informatycznej podczas Narady Dyplomacji Publicznej MSZ

02-07-2015

Paweł Kielanowski prezentuje...

1 lipca 2015 roku podkarpacka branża informatyczna miała okazję się zaprezentować podczas Narady Dyplomacji Publicznej MSZ. Spotkanie odbyło się w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym w Jasionce koło Rzeszowa.

 

Celem narady jest nie tylko omówienie bieżących kwestii związanych z dyplomacją publiczną oraz wymiana doświadczeń, ale także nawiązanie kontaktów z jednostkami samorządu terytorialnego i instytucjami regionalnymi. Narada odbywa się raz w roku i biorą w niej udział dyrektorzy Instytutów Polskich, a także pracownicy odpowiedzialni za promocję i kulturę w polskich placówkach dyplomatycznych poza granicami kraju.

 

Po spotkaniu podczas rozmów z uczestnikami narady okazało się, że prezentacja Klastra IT - spośród wszystkich wygłoszonych prezentacji - została najlepiej przyjęta przez słuchaczy. W ocenie uczestników narady branża informatyczna najlepiej się zaprezentowała i pozytywnie zaskoczyła swoją aktywnością, a w szczególności skalą i zakresem działania Klastra IT.

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013