KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Udział Klastra IT w targach e-solutions

18-02-2016

W dniach 16-18 lutego 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym WARSAW EXPO odbyły się targi E-Solutions. Klaster IT wziął udział w tych targach wraz z firmami Grupa W&W oraz Tekstokracja.pl.

 

Targi e-Solutions były świetną okazją dla Grupa W&W sp. z o.o. do wypromowania nowej usługi marki handlowej Tekstokracja.pl, poprzez którą świadczymy usługi profesjonalnego copywritingu (również w języku angielskim i ukraińskim) wraz z pozyskaniem bezpośrednich opinii od odbiorców na temat marki. Targi stanowiły także doskonałą okazję do przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy - powiedział Wojciech Polar, prezes zarządu.

E-Solutions to Targi i Konferencja branżowa dla kupujących i dostawców najnowszych technologii, produktów i usług dla e-commerce Taka formuła wydarzenia pozwala na zaspokojenie potrzeb niezwykle dynamicznie rozwijającego się e-biznesu. Tagi koncentrują się na wszystkich obszarach e-commerce, kładąc szczególny nacisk na przedsiębiorców planujących otwarcie lub poszerzenie działalności o sklep internetowy, dostarczając im możliwość zapoznania się z oferowanymi rozwiązaniami w jednym miejscu.
 

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013