KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Hackathon Rzeszów 18-19 marca 2016

21-03-2016

Geekowa atmosfera, w której można było wyczuć pasję i zawziętość, a przy tym świetna zabawa – tak w kilku słowach można opisać to, co działo się podczas tegorocznego Hackathonu Rzeszów, który miał miejsce 18-19 marca. W hackathonie wzięło udział 130 osób!

 

W tym roku, w informatycznym maratonie wzięli udział studenci różnych uczelni, uczniowie i pracownicy firm IT. Na jedyną tego typu imprezę w Polsce zjechali się programiści z Leżajska, Dębicy, Przemyśla, Krakowa, Śląska, Gdańska, Warszawa, Szczecina, a nawet z zagranicy (Ukraina).

 

Rangę wydarzenia podniosła obecność konsultantów technicznych z renomowanych firm: Microsoft Polska (Tomasz Kopacz), Meetface (Robert Szymański), PrimeBit Studio (Michał Ręczkowicz), Cervi Robotics (Vadym Melnyk). Warto nadmienić, że Tomasz Kopacz jest znanym w całej Europie specjalistą od Azure Cloud. W Hackathon Rzeszów zaangażowały się również takie marki, jak: G2A, KLASTERit, PGS Software, Order Of Code, Servocode, Ksi.pl, Scirra, Jetbrains, Helion SA, Unity czy Kula Bowling Club.

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013