KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Współpraca z Altkom Akademia

17-09-2018

14 września 2018 r. odbyło się spotkanie, Prezesa Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej oraz przedstawicieli rzeszowskiego oddziału Altkom Akademii S.A. reprezentowanego przez Agnieszkę Karnas i Piotra Surmacza. Tematem głównym  spotkania było omówienie współpracy w zakresie organizacji szkoleń przez Altkom Akademię dla Firm zrzeszonych w Rzeszowskim Klastrze IT.

 

W ofercie Altkom Akademii są m.in. szkolenia z zakresu inżynierii oprogramowania, infrastruktury technologii Microsoft, Red Hat, Vmware, jak również szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników firm: zarządzanie zespołem, komunikację, procesu obsługi sprzedaży, itp. Rozmowy dotyczyły również współpracy w zakresie wspólnej organizacji spotkań biznesowych np: konferencji, seminariów, śniadań biznesowych. Tematyka tych wydarzeń będzie wspólnie ustalana przez obie strony w zależności od aktualnych potrzeb. Jedną z poruszanych inicjatyw była również możliwość tworzenia otwartych grup szkoleniowych gdzie uczestnikami byliby pracownicy zrzeszonych Firm.

 

Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie rozwojowa i przyniesie obopólne korzyści.

 

Altkom Akademia S.A. specjalizuje się w edukacji informatycznej i biznesowej oraz produkcji i wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla biznesu. W ciągu 25 lat swojej działalności zaufało im większość liczących się firm na rynku z branż: IT, Produkcji, Finansów, Automotiv, Lotniczej, gdzie przeszkolili blisko 2 mln osób.

 

Oferta edukacyjna Altkom Akademii zaspakaja potrzeby rozwojowe przedsiębiorstw w najważniejszych obszarach ich funkcjonowania. Zawiera się w trzech kluczowych obszarach funkcjonujących w każdej organizacji, tj.: LUDZIE, BIZNES i TECHNOLOGIE. Oferta składa się z ponad 1000 autorskich i autoryzowanych szkoleń, prowadzonych w formule otwartej, zamkniętej lub w ramach złożonych projektów szkoleniowych.

Zajęcia odbywają się w 9 ośrodkach Altkom Akademia S.A. zlokalizowanych w Rzeszowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i Lublinie.

 

Pełen zakres oferty edukacyjnej znajduje się na stronie www.altkomakademia.pl

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013