KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Admin Days 2019 - spotkanie branży IT

18-03-2019

Zapraszamy do udziału w konferencji „Admin Days - Rzeszów 2019”, pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, która odbędzie się 26 marca br. w Hotelu Best Western w Rzeszowie.


Wydarzenie adresowane jest do środowisk informatycznych, specjalistów i praktyków zajmujących się IT w tym w szczególności administratorów IT, informatyków i osób odpowiedzialnych za cyberbezpieczeństwo. Podczas wydarzenia zaproszeni eksperci poruszą tematy związane z zarządzaniem i monitorowaniem sieci IT, bezpieczeństwem oraz ochroną danych. Wśród prelegentów będą znani eksperci, specjalizujący się w IT w administracji i różnych branż biznesowych.


Tematyka Admin Days jest ścisłe powiązana z codziennymi obowiązkami i pracą administratorów IT w organizacjach. Zaangażowani eksperci podzielą się wiedzą oraz przedstawią praktyczne case studies z zastosowania aktualnych metod i narzędzi pracy w IT. Uczestnicy dowiedzą się jak:

  • zintegrować zarządzanie IT,
  • skrócić obsługę wielogodzinnych zgłoszeń,
  • udowodnić wyciek danych dzięki podstawom informatyki śledczej,
  • wykorzystać narzędzia zarządzania IT do wdrożeń ISO 9000 i 27000,
  • zabezpieczyć globalny event przed zagrożeniami
  • ograniczyć najsłabsze ogniwo – zminimalizować zagrożenia ze strony użytkowników!

Wśród prelegentów będą między innymi Sławomir Szmulik - bloger warsztatownia.it, felietonista czasopisma "IT w Administracji", Michał Mizgalski - specjalista
ds. Bezpieczeństwa Informacji itsbl.pl, Piotr Wojtasik - Inżynier w firmie Axence.


Uczestnicy wydarzenia będą brać również udział w sesjach networkingowych oraz konkursach z nagrodami.


Cykl konferencji Admin Days 2019 obejmuje wydarzenia w 6 miastach Polski w okresie od 19 do 28 marca w Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Nowym Sączu i Wrocławiu. Pełne informacje dostępne są na stronie: admindays.pl.
 

Podobne news
Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013