KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

RZEmiosło.IT już w maju w Rzeszowie

09-04-2019

RZemiosło.IT 2019 to już trzecia edycja wydarzenia, które na stałe zagościło w kalendarzach specjalistów branży IT i nieustannie zbiera pozytywne recenzje. Głównym organizatorem wydarzenia jest firma Prime Bit Games S.A. 
Konferencja skierowana jest do specjalistów z branży IT, którzy zajmują się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania. Zdecydowana większość uczestników wydarzenia to osoby z co najmniej 3-letnim doświadczeniem.
Celem tej inicjatywy jest podwyższenie kompetencji polskich programistów w zakresie nowych technologii, wymiana doświadczeń oraz wzbogacenie sieci networkingowej.
Udział w wydarzeniu potwierdzili wybitni prelegenci z fantastycznymi tematami. W przeciągu ubiegłych edycji gościliśmy m.in. Maćka Aniserowicza, Sławomira Sobótkę, Jarosława Pałkę, Mariusza Gila, Jakuba Gutkowskiego, Szymona Kulca oraz wielu innych prelegentów, doskonale rozpoznawanych w polskiej społeczności IT. W tym roku swój udział potwierdzili już Tomasz Nurkiewicz, Łukasz Szydło, Szymon Pobiega i Szymon Kulec.
Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi zeszłorocznej edycji, jak na przykład strona internetowa: galeria zdjęć, czy relacja wideo na naszym kanale YouTube.
Jesteśmy przekonani, że Państwa obecność uświetni to wydarzenie, a pojawienie się wśród firm partnerskich konferencji RZEmiosło.IT 2019 będzie znaczącym aspektem w promocji Państwa firmy. Szczegóły naszej oferty partnerskiej, wraz z możliwością wyboru optymalnego wariantu, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: https://rzemioslo.it/.
 

Podobne news
Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013