KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

IV Kwartał 2012

Publikacja w magazynie branżowym Forum Eksploatatora

W magazynie Forum Eksploatatora (numer listopad/grudzień 2012) ukazał się artykuł podsumowujący konferencję dla branży wodno-ściekowej, zorganizowaną w Warszawie przez Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej. Konferencja odbyła się 27 września 2012 roku.

Po Kongresie Polski Wschodniej

W serwisie regionalnym TVP, ukazała się informacja o Kongresie Polski Wschodniej, który miał miejsce 20-21 listopada 2012 r. W tekście był cytowany m.in. Prezes Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej Pan Wojciech Materna.
www.tvp.pl/bialystok/aktualnosci/spoleczne/kluczem-klastry/9155838

Udział w Konferencji objazdowej ClusterCOOP w Rzeszowie

Konferencja ClusterCOOP oraz Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej w TVP3 Rzeszów. Konferencja została zorganizowana w Rzeszowie  w dniach 6-7 listopada 2012 r. Zobacz (od 12:25 minuty): kliknij w link

Dyrektor Order of Code - twarzą podkarpackiego biznesu

Pięciu przedsiębiorców z Podkarpacia, którzy zdaniem kapituły osiągnęli sukces w biznesie, a zarazem angażują się społecznie i są odpowiedzialnymi pracodawcami zostało wybranych do ogólnopolskiej galerii przedsiębiorców "Biznes. Dobry wybór". Jednym z nich jest Pan Wit Więch, dyrektor firmy Order of Code z Przemyśla, która jest członkiem Wschodniego Klastra Inforamtycznego. Projekt "Biznes. Dobry wybór" jest elementem kampanii prowadzonej przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan, której celem jest budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorców. - Wybraliśmy pozytywnych bohaterów, którzy swoimi dokonaniami pokazują, że biznes to dobry wybór. Poszukiwaliśmy właścicieli i menadżerów firm, również tych niewielkich, którzy odnoszą sukcesy biznesowe, angażują się na rzecz środowiska lokalnego i partnersko traktują pracowników - mówi Henryka Bochniarz, prezydent PKPP Lewiatan.

http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/56,34962,12646208,Zobacz_twarze_podkarpackiego_biznesu__Kim_sa_.html

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013