KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Kolejne firmy w Klastrze

26-02-2013

Od swoich początków, czyli 2010 r., Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej się systematycznie powiększa.  Dzieje się tak bez znaczących nakładów na promocję klasteringu.  Firmy teleinformatyczne same uznają, iż włączenie się do grona prężnych przedsiębiorstw ICT pomoże im skutecznie konkurować na rynku regionalnym, krajowym i zagranicznym.

 

Od początku 2013 r. oficjalnie do grona Klastra przyjęto dwie rzeszowskie firmy, działający w podrzeszszowskiej Jasionce FIBNET oraz MobiTouch Sp. z o.o.  O drugiej z firm można było ostatnio przeczytać informacje w prasie, także zamieszczone na stronie Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, koordynatora Klastra. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.  Warto tylko dodać, iż obecnie trwają rozmowy w kontekście rozszerzenia się Klastra, z pięcioma kolejnymi firmami.  W związku z tym, nowe szczegóły zapewne wkrótce.

 

Więcej:

 

http://www.klasterit.pl/firmy/firma,40,fibnet.html

http://www.klasterit.pl/firmy/firma,41,mobitouch-sp-z-o-o-.html

 

http://www.informatykapodkarpacka.pl/innofund-zainwestowal-w-spolke-informatyczna,news,pokaz,103.html

 

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013