KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

V Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

27-11-2015

26 i 27 listopada 2015 r. w Rzeszowie odbył się kolejny Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Klaster IT był partnerem tego wydarzenia. Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach to wydarzenie, którego celem jest wymiana doświadczeń i opinii praktyków biznesu i samorządowców, którzy codziennie zajmują się planowaniem i wdrażaniem roz-wiązań komunikacyjnych i marketingowych w samorządach.

 

Kongres jest w szczególności skierowany do przedstawicieli samorządów, administracji, agencji, jak i instytucji okołobiznesowych. Jego motywem przewodnim są strategie, które powinny stanowić fundament długofalowego działania, jakim jest kreowanie wizerunku miasta i regionu.

 

Podczas Kongresu uczestnicy wzięli udział również w warsztatach, podczas których mogli zgłębić tajniki promocji samorządu przy pomocy produkcji filmowych, planowania komunikacji podporządkowanych budowaniu marki miejsca a także dowiedzieć się więcej o prawie zamówień publicznych w samorządach.

 

Więcej informacji na stronie www.podkarpackie.org.pl

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013