KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Kwartalnik Klastra IT

Kwartalnik Klaster IT nr 5/2013

Prezentujemy Państwu piąty numer elektronicznego kwartalnika, który informuje o ważnych wydarzeniach z życia Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej. Zachęcamy do lektury.

Pliki do pobrania

Kwartalnik Klaster IT nr 4/2013

Prezentujemy Państwu czwarty numer elektronicznego kwartalnika, który informuje o ważnych wydarzeniach z życia Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej. Zachęcamy do lektury!

Pliki do pobrania

Kwartalink Klaster IT nr 3/2013

Prezentujemy Państwu trzeci numer elektronicznego kwartalnika, który informuje o ważnych wydarzeniach z życia Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej. Zachęcamy do lektury!

Pliki do pobrania

Kwartalink Klaster IT nr 2/2012

Prezentujemy Państwu drugi numer elektronicznego kwartalnika, który informuje o ważnych wydarzeniach z życia Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej. Zachęcamy do lektury!

Pliki do pobrania

Kwartalnik Klastra IT nr 1/2012

Prezentujemy Państwu pierwszy numer elektronicznego kwartalnika, który informuje o ważnych wydarzeniach z życia Wschodniego Klastra Informatycznego. Zachęcamy do lektury!

Pliki do pobrania

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013