KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Co nowego w branży HoReCa?

Co nowego w branży HoReCa?, 04.10.2012

4 października miała miejsce konferencja, której tematem było „Co nowego w branży HoReCa?”. Spotkanie dedykowane firmom z branży hotelowej, restauracyjnej i cateringowej odbyło się w Hotelu Wellness & SPA Nowy Dwór w Świlczy koło Rzeszowa. Prelegenci w swoich wystąpieniach poruszyli zagadnienia nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które mogą pomóc sprawniej zarządzać firmami sektora HoReCa.

Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli firm z branży HoReCa południowo-wschodniej Polski. Uczestnicy mogli dowiedzieć się o innowacyjnych rozwiązaniach w różnych obszarach działalności ich firm od zabezpieczenia gotówki aż po mobilne aplikacje.

Konferencję rozpoczęli Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, Koordynatora Klastra IT – Wojciech Materna oraz Paweł Kielanowski, którzy opowiedzieli o działalności Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej. Jako pierwszy spośród prelegentów głos zabrał Maciej Łobos, Prezes Zarządu MWM Architekci Sp. z o.o., a tematem jego prezentacji były „Hotele i restauracje – trendy w budownictwie”. Następnie Krzysztof Szumielewicz z firmy VIRTUAL s.c. opowiedział o wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania i sprzętu komputerowego w branży HoReCa. Temat „Co nowego? Monitoring i kontrola dostępu” przestawił Dariusz Malinowski, reprezentant firmy Guardar Sp. z o.o.. W programie, swoje wystąpienie miał również Arkadiusz Płanica z firmy Abc-Service, który przybliżył rozwiązania dotyczące obsługi i zabezpieczenia gotówki. Kolejnym prelegentem był Wojciech Oleniacz, Specjalista ds. projektowo-wdrożeniowych systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych w VEGACOM Sp. j., który poruszył temat „Co nowego? Systemy telekomunikacyjne”.

W trakcie wydarzenia mogliśmy usłyszeć Waldemara Kidackiego, Dyrektora Zarządzającego w Agencji kreatywnej 4n.pl. Tematem jego prezentacji było „Co nowego? Marketing i zarządzanie”. Wojciech Szymański, Kierownik Działu Promocji w Wyszukiwarkach z Ideo Sp. z o.o., opowiedział o zarządzaniu reputacją hotelu w Internecie. Wystąpieniem Agnieszki Trojnar z Agencji interaktywnej Aberit, która przybliżyła aplikacje mobilne dostępne w grupie HoReCa, zakończyliśmy część programową wydarzenia.

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013