KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Konferencja Integracja branży IT

Konferencja Integracja branży IT, 30.03.2012

30 marca 2012 r. w Rzeszowie odbyła się konferencja Integracja branży IT, szansą rozwoju podkarpackich firm informatycznych.  Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli kilkunastu firm z branży teleinformatycznej, skupionych w Klastrze IT.

 

Nasze spotkania są po to, aby dyskutować o nowych kierunkach rozwoju, szansach i barierach jakie się pojawiają. To również okazja, do wymienienia się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami. Ideo Sp. z o.o. zaprezentowało program do realizacji programów lojalnościowych i motywacyjnych. Ciekawym akcentem konferencji była gra biznesowo-edukacyjna "XY", którą poprowadził Andrzej Lesiak – powiedział Wojciech Materna, Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka.

Na zaproszenie organizatorów, w konferencji wziął udział Maciej Budzich – autor bloga o mediach, marketingu i Internecie – blog.mediafun.pl, który w swoim wystąpieniu mówił o niestandardowym podejściu do reklamy i komunikacji. Na podstawie ciekawych case studies przekonywał, że dobrą markę można stworzyć bez wydawania fortuny.

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013