KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Systemy przyszłości dla branży handlowej

Podsumowanie konferencji "Systemy przyszłości dla branży handlowej", 30.05.2012

Blisko 80 uczestników z kilkunastu firm przybyłych z różnych regionów Polski w środę tj. 30 maja br. w Zespole Zamkowo-Parkowym Baranowie Sandomierskim dyskutowało o systemach przeszłości dla branży handlowej. Konferencję skierowaną dla firm wielooddziałowych zorganizował Klaster IT, a honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Możliwości finansowania inwestycji w rozwiązania IT w firmach poprzez dotacje UE, Kompleksowe zarządzanie przepływem towarów i informacji w strukturze wielooddziałowej,Nowoczesne technologie komunikacyjne w przedsiębiorstwach wielooddziałowych,Elektroniczny obieg dokumentów w praktyce – to tylko niektóre z tematów jakie były poruszane podczas środowej konferencji w Zespole Zamkowo-ParkowymBaranowie Sandomierskim.

Wśród prelegentów byli eksperci z całej Polski na co dzień zajmujący się tematyką innowacyjnych rozwiązań dla firm wielooddziałowych. Gościem specjalnym wydarzenia był Dawid Doliński - ekspert z zakresu zarządzania zapasami i magazynowania w Instytucie Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, który wyjaśniał jak nowocześnie optymalizować procesy logistyczne w rozproszonych strukturach firm.

Konferencja miała na celu prezentowanie korzystnych rozwiązań, wzajemną wymianę doświadczeń oraz rozwijanie nowych horyzontów w nowoczesnym zarządzaniu firmą. Sądząc po zainteresowaniu i pozytywnych opiniach uczestników, z pewnością to nie ostatnia tego typu inicjatywa jaką organizujemy.

Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013